W rytmie przebojów

  • 5.05.2017, 05:39
  • at
W rytmie przebojów Andrzej Szałankiewicz
W Gminnym Ośrodku Kultury w Besku zorganizowano po raz trzeci Koncert Tańca. Tym razem dzieci i młodzież zaprezentowały układy taneczne w rytm przebojów z lat 60`, 70` i 80`.

Koncert miał miejsce 26 kwietnia o godzinie 18.00 w GOK-u. W ciągu półtorej godziny na scenie wystąpiło około 150 młodych tancerzy. Zatańczyli Roztańczeni I, II, III i IV, mażoretki "Sunshine Besko", mażoretki "Sunshine Besko-Junior", mażoretki "Sunshine Besko-Mini" oraz grupa "4 You". Gościnnie zaprezentowały się: grupa taneczna Smile I i II, Zespół tańca współczesnego "Krzyk" oraz Artyści za Dychę.

Tancerze przedstawili układy do przebojów The Beatles, Elvisa Presleya, Abby czy Queen.

- Przygotowania rozpoczęliśmy w listopadzie ubiegłego roku - mówi Aneta Szałankiewicz, dyrektor GOK w Besku. - Po reakcji publiczności wnioskujemy, że koncert bardzo się podobał. Największa w tym zasługa Adama Robla, naszego instruktora tańca, który nie tylko przygotował choreografię, ale również czuwał nad całością koncertu. Za rok planujemy już kolejny występ.

at
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe