Operacja w zasięgu ręki

  • 23.05.2017, 11:57
  • ST
Operacja w zasięgu ręki Ilona Pietrzkiewicz
Grażyna Leśniak z Leska jedzie na operację do Barcelony.

Pani Grażyna cierpi na rzadko występujące schorzenia - jamistość rdzenia kręgowego, syndrom Arnolda-Chiariego. Choroba jest nieuleczalna, ale można zatrzymać jej postęp. Dzięki hojności dobrych ludzi udało się ją wesprzeć w potrzebie.

- Wspólnymi siłami nazbieraliśmy pieniądze potrzebne na operację pani Grażynki - mówi zadowolony Rafał Jasiński, prezes Fundacji Czas Nadziei. - Od samego początku, jak tylko zwróciła się do nas z prośbą o pomoc, wierzyliśmy, że się uda. Teraz jeszcze trochę badań w Polsce, ostatnie formalności i można rezerwować bilet na samolot do Barcelony - dodaje z uśmiechem.
Chociaż cel główny został osiągnięty, nie oznacza to końca problemów. Pani Grażynka ponownie będzie musiała stawić się na kontrolę lekarską w Barcelonie oraz przejść odpowiednią rehabilitację.

- Dlatego nasz następny cel zbiórki to pokrycie kosztów podróży do kliniki oraz rehabilitacja po powrocie - dodaje Jasiński.
Swojego wzruszenia nie kryje córka pani Grażyny, Andżelika.

- Chciałam wszystkim gorąco podziękować za wsparcie i okazaną pomoc. Dzięki Wam, prywatnym firmom, parafianom z pobliskich parafii oraz fundacjom, m.in. Fundacji Czas Nadziei, udało nam się zebrać kwotę potrzebną na operację. Przed nami jeszcze długa droga, ale jesteśmy dobrej myśli. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękujemy.
 

ST
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe