Sanockie Lato Podwórkowe

  • 30.05.2017, 05:00
  • opr. ST
Sanockie Lato Podwórkowe UM Sanok
Urząd Miasta w Sanoku rozpoczyna kolejny nabór kandydatów na wychowawców podwórkowych, którzy poprowadzą zajęcia w tegorocznej 10. edycji programu.

Głównym celem akcji jest praca profilaktyczno-wychowawcza w środowisku otwartym na ulicy, ogródku, podwórku, boisku i innych miejscach spotkań dzieci i młodzieży. Wychowawcy w swojej pracy będą wspomagani przez pedagoga ulicy oraz inne instytucje. Zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu trzy razy w tygodniu po 2 godziny i będą mogli w nich uczestniczyć wszyscy, którzy się zjawią.

Na ośmiu osiedlach nie będzie miejsca na nudę.

- Zapraszamy do współpracy osoby, które potrafią zorganizować interesujące zajęcia, mają umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi, znają zasady pracy z małymi grupami, potrafią dobierać i prowadzić zabawy: ruchowe, rekreacyjne, muzyczne, plastyczne, rozwijające zainteresowania i zdolności - zachęcają organizatorzy. - Zajęcia muszą być atrakcyjne i bezpieczne, a jednocześnie interesujące i dające możliwość przeżycia wakacyjnej przygody.

opr. ST
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe