Kolejne ulice do remontu

  • 31.05.2017, 11:57
  • MG
Kolejne ulice do remontu facebook
Kwestia dróg do remontu to temat rzeka. Nowa nawierzchnia marzy się użytkownikom ulic: Wspólnej w Zarszynie oraz Krótkiej i Kwiatowej w Odrzechowej. Ale pieniędzy w gminie niestety brakuje.

Niejednokrotnie podejmowaliśmy już ten temat w gazecie, ale czytelnicy zawiadamiają nas o kolejnych "problematycznych" dojazdach do swoich posesji.

- Dróg w takim stanie jest dużo - kwituje Andrzej Betlej, wójt gminy Zarszyn. - Takie inwestycje przeprowadzamy ze środków własnych. Gdyby były pieniądze, to dałoby się naprawić wszystkie drogi w ciągu jednego miesiąca. W obecnej sytuacji robimy to stopniowo, co roku po kilka dróg. Teraz prace przeprowadzono w Długiem czy w Pastwiskach. Trzeba cierpliwie czekać na swoją kolej - dodaje.

MG
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe