Przedłużona dzierżawa

  • 5.06.2017, 05:00
  • at
Przedłużona dzierżawa Agnieszka Szczepańska
Do końca września sanocki magistrat przedłużył umowę dzierżawy "Sosenek" przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pe-Po. Tym samym właściciele firmy mają jeszcze cztery miesiące, aby zdecydować, czy chcą nadal wynajmować teren.

O przedłużeniu dzierżawy poinformował burmistrz Tadeusz Pióro, który przedstawił również dwa warianty dalszych losów "Sosenek". Firma, która wynajmuje teren, może przejąć dzierżawę całości obszaru (5 ha) na 15 lat. Jeżeli tego nie zrobi, władze miasta ogłoszą przetarg na jego sprzedaż lub długoterminową dzierżawę.

at
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe