Wicemistrzynie z Beska

  • 14.06.2017, 11:42
  • at
Wicemistrzynie z Beska archiwum
Mażoretki "Sunshine" Junior zajęły drugie miejsce w Mistrzostwach Polskich Mażoretek w Tarnobrzegu. Wicemistrzostwo zdobyły w przemarszu, na scenie i w punktacji generalnej.

Celem imprezy organizowanej przez Stowarzyszenie Mażoretek Polskich, Rozwoju Kultury i Sportu była animacja ruchu mażoretkowego, rozwój zespołów mażoretek, tamburmajorek i cheerleaderek, konfrontacja dorobku zespołów, wymiana doświadczeń i pomysłów oraz nominacje do udziału w Mistrzostwach Europy Mażoretek, które zostaną zorganizowane w Albenie w Bułgarii w dniach od 6 do 9 lipca.

Konkurs przeprowadzono na hali widowiskowo-sportowej w Tarnobrzegu. W imprezie mogły wziąć udział tylko zespoły mażoretkowe w dyscyplinach: baton, pompom, flag, Mix i Show. Uczestników obowiązywał regulamin International Association of Majorette-Sport.

- Na mistrzostwa przyjechały drużyny z Polski i Czech, np. z Opola, Leśnicy i Tarnowa - wspomina Adam Robel, trener mażoretek. - Nasze dziewczyny oceniali sędziowie z Czech i Słowacji. Mistrzostwa trwały od 8 rano do 2 w nocy. Brało w nich udział około 200 reprezentacji.

W lipcu mażoretki z Beska pojadą na mistrzostwa Europy do Albena. Jak zapewnia trener Robel, dziewczynki już intensywnie ćwiczą przed tym ważnym występem.

at
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe