Korso Gazeta Sanocka nr 24/2017

  • 16.06.2017, 06:16 (aktualizacja 22.06.2017 05:24)
  • red.
Korso Gazeta Sanocka nr 24/2017
Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach

Wybraliśmy Człowieka Roku 2016
11 czerwca ogłosiliśmy wyniki plebiscytu na Człowieka Roku 2016. Była to pierwsza edycja konkursu zorganizowana przez Korso Gazetę Sanocką.

Śmierć nad Sanem
Do tragicznego odkrycia doszło na terenie jednego z sanockich marketów przy ulicy Traugutta. Przypadkowy przechodzeń natrafił na nieprzytomnego mężczyznę z raną głowy. Znaleziony 31-latek po przewiezieniu do szpitala zmarł.

Groźne świetlówki
Na hali targowej przy ul. Piłsudskiego w Sanoku z sufi tu nad przejściem spadła lampa jarzeniówka tuż przed osobą, która stała obok stoiska z warzywami. To pewne! Hala nadaje się do natychmiastowego remontu.

Ogólniaki górą
Najbardziej obleganą szkołą jest I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Sanoku, do którego ubiega się aż 287 chętnych. Z techników prym wiedzie Technikum nr 3 w Sanoku.

Rewitalizacja z błędami
Przebieg ostatniej sesji w Zarszynie był bardzo dynamiczny. Okazało się, że program rewitalizacji na lata 2017-2023 przygotowano z wieloma nieścisłościami, które wyliczył radny Bogusław Cupryk.

Przedszkolaki na Błoniach
Jak z „problemem nadmiaru” dzieci zamierza poradzić sobie Przedszkole Samorządowe nr 3 na Błoniach.Czy istnieje złoty środek, żeby zadowolić dzieci, rodziców i wychowawców?

Progres biegaczy
Daniel Polny i Piotr Dydio zadebiutowali w Biegu Rzeźnika. W zawodach na 28 km Marta Leśniak-Popiel wygrała kategorię. Krystian Kurzydło poprawił swój rekord na 5 km. Intensywnie startowali Damian
Dziewiński i Grzegorz Fedak.

Więcej w 24 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe