Pielnia ma ulice

  • 17.06.2017, 05:00
  • MG
Pielnia ma ulice Monika Garbowska
W kolejnej miejscowości w gminie Zarszyn nadano ulicom nazwy.

Rada gminy na sesji 7 czerwca przyjęła uchwałę w tej sprawie. Jak czytamy w jej uzasadnieniu, nadanie nazw ulicom pozwoli w przyszłości na uniknięcie ponownej zmiany numeracji porządkowej nieruchomości w związku z rozwojem terenów budowlanych. 

Nazwy ulic w Pielni zostały zaproponowane przez jej mieszkańców. Dotyczą dróg publicznych i wewnętrznych stanowiących własność gminy Zarszyn oraz powiatu sanockiego będących w gestii Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku. Uporządkowanie numeracji porządkowej nieruchomości jest wymogiem ustawowym. 

I tak w Pielni będą ulice o następujących nazwach: Bieszczadzka, Dębowa, Graniczna, Karpacka, Sosnowa, Zielona, Parkowa, Podgórska, Urocza oraz Mikołaja Skałki.

MG
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe