Nowy dyrektor

  • 4.07.2017, 11:57
  • Agnieszka Szczepańska
Nowy dyrektor PSM Sanok
Po 27 latach kierowania Państwową Szkołą Muzyczna I i II st. w Sanoku ze stanowiska jej dyrektora odchodzi prof. Andrzej Smolik. Zastąpi go dotychczasowy zastępca, dr Tomasz Tarnawczyk.

Nowy kandydat na dyrektora placówki został wyłoniony w wyniku konkursu, który rozstrzygnięto 25 maja. Obecnie wniosek o powołanie go na to stanowisko został skierowany do ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego. Kandydat nie chce wypowiadać się na temat swoich planów i zamierzeń do czasu uzyskania formalnej nominacji, co powinno nastąpić 1 września.

Dr Tarnawczyk jest zarazem dyrektorem Społecznej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku.

Dotychczasowy dyrektor, prof. Andrzej Smolik, pozostanie w sanockiej szkole muzycznej w charakterze nauczyciela gry na akordeonie.

Agnieszka Szczepańska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maksymilian Pelczarski
Maksymilian Pelczarski 6.07.2017, 15:46
Należy bardzo pogratulować prof. Andrzejowi Smolikowi tylu owocnych lat pracy. Teraz należy niewątpliwie spodziewać się kolejnych sukcesów pedagogicznych prof. Smolika.
Pan dr Tomasz Tarnawczyk nie będzie miał łatwego zadania jako następca stanowiska dyrektora PSM w Sanoku, szkoły słynnej w szkolnictwie artystycznym. Trzymam więc mocno kciuki!
pku1
pku1 5.07.2017, 08:09
czyżby jakiś kumpel królika albo pociotek przedstawiciela "dobrej zmiany" poszukiwał ciepłej posadki ....... :-)

Pozostałe