Czterech podpisało umowy

  • 15.07.2017, 05:00
  • opr. kael
Czterech podpisało umowy Krzysztof Lubomski
Kamil Olearczyk, Maciej Bielec, Mateusz Wilusz i Bartosz Hućko podpisali umowy z Ciarko KH 58 Sanok. Wychowankowie grodu Grzegorza związali się z klubem na sezon 2017/2018.

Obrońca Olearczyk i napastnik Bielec w ostatnim sezonie występowali w Katowicach razem z Bogusławem Rąpałą, Markiem Strzyżowskim i Radosławem Sawickim. Grający w ataku Wilusz nie znalazł pracodawcy i miał roczną przerwę. Hućko wystąpił w dwóch meczach w barwach Dębicy na poziomie I ligi, gdzie bronił ze skutecznością 92%.

– Nazwiska kolejnych zawodników ogłaszać będziemy sukcesywnie, zaraz po podpisaniu stosownych umów – informuje Jakub Górski, doradca zarządu ds. marketingu. – Planujemy, że zajęcia pierwszej grupy zawodników Ciarko KH 58 Sanok rozpoczną się w połowie lipca. W sierpniu drużyna będzie trenować na lodzie w Arenie Sanok.W połowie miesiąca ogłosimy również nazwisko trenera drużyny, która w sezonie 2017/2018 rywalizować będzie w rozgrywkach II ligi hokeja na Słowacji.

Pierwszy mecz w nadchodzącym sezonie Ciarko KH 58 Sanok rozegra na wyjeździe, 16 września. Rywalem sanoczan będzie ekipa z Trebiszowa. Inauguracja rozgrywek w Arenie Sanok nastąpi 23 września, kiedy to gościć będziemy MHK Humenne.

opr. kael
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe