Korso Gazeta Sanocka nr 36/2017

  • 7.09.2017, 06:10 (aktualizacja 13.09.2017 15:36)
  • red.
Korso Gazeta Sanocka nr 36/2017 red.
Nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka jest już w kioskach

Niebezpieczny Sanok
Alkohol, żebractwo, psy bez opieki to tylko niektóre z problemów, z którymi próbują walczyć dzielnicowi. Które rejony są szczególnie niebezpieczne i którzy funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem ich mieszkańców?

Boją się gazociągu
Gaz-System rozpoczął budowę gazociągu Hermanowice-Strachocina. Przedstawiciele inwestora i wykonawcy PGiNG Technologie uczestniczyli w ostatniej sesji rady gminy. Sołtysi i radni wyrazili wówczas swoje obawy.

Konfesjonał na bruku
Na śmietniku przed plebanią w Nowosielcach leży stary konfesjonał z cerkwi. Proboszcz odmówił nam komentarza w tej sprawie i odesłał do konserwatora zabytków. Czy takie zachowanie jest etyczne?

Pokonałem raka
Zawsze wierzyłem, że pokonam nowotwór. Nie dopuszczałem innej myśli, chociaż lekarze dawali mi tylko trzy miesiące życia. Zwyciężyłem, jestem już 25 lat po operacji.

Pierwszy dzwonek
1 września naukę w szkołach miejskich w Sanoku rozpoczęło 4712 uczniów, zaś 910 w szkołach ponadgimnazjalnych. Wiemy, ilu nauczycieli utrzymało pracę i które przedszkola i szkoły cieszą się najlepszym naborem.

Po rekord, po oddech
Biegacze startowali na trasach od pięciu do ponad pięćdziesięciu kilometrów. Padło kilka życiówek, były miejsca na podium. Na biegu w Zakopanem nie liczyły się czasy i miejsca, ale pomoc chorym na mukowiscydozę.

Więcej w 36 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe