Wąska i z ograniczeniami

  • 10.09.2017, 07:20
  • at
Wąska i z ograniczeniami Krzysztof Lubomski
Wąska, z zakrętami, dla kierowców stanowi nie lada wyzwanie. Teraz doczekała się remontu. A na poboczach jak grzyby po deszczu wyrosły kolejne ograniczenia.

O problemach z ulicą Działkową w Sanoku opowiedział nam pan Jan. Droga stanowi dojazd do domów i działek. Jak mówi mężczyzna, przed robotami obowiązywało na niej ograniczenie prędkości do 60 km/h, obecnie jest to 20-30 km/h. Ulica jest dwukierunkowa i wąska. W czasie remontu dodatkowo ją zwężono. Pojawił się też zakaz wyprzedzania.

- Strach jechać - mówi mężczyzna. -  W każdej chwili zza zakrętu może coś wyjechać. Trzeba uważać na rowerzystów i pieszych, bo trudno ich wyminąć.

Okazuje się, że za zmiany w organizacji ruchu odpowiada nie sanocki magistrat, ale Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad Oddział w Rzeszowie. Remont wiąże się z budową obwodnicy miasta Sanoka. Jak poinformowała Joanna Rarus z GDDKiA, w miejscach ruchu pojazdów z budowy obwodnicy występują chwilowe niedogodności. Jednym z takich punktów jest ulica Działkowa. Główna trudność polega na wzajemnym przepuszczaniu się kierowców. Nie wiadomo, do kiedy będą obowiązywały utrudnienia.

at
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe