Schyłek rehabilitacji

  • 28.10.2017, 11:57
  • Monika Garbowska
Schyłek rehabilitacji Monika Garbowska
Nie od dziś wiadomo, że na świadczenia rehabilitacyjne zabraknie niedługo pieniędzy.

11 października na sesji Rady Gminy Zarszyn Piotr Tutak chciał uzyskać konkretną odpowiedź, czy tego typu usługi będą dostępne po 1 stycznia przyszłego roku. 

- Nie zostałem upoważniony przez pracownika ds. lecznictwa NZOZ  do udzielania informacji - wyjaśnił Janusz Konieczny, przewodniczący Rady Gminy Zarszyn. -  Rzeczywiście wczoraj na wspólnym posiedzeniu komisji radnych brał udział lekarz, który przedstawił sytuację stanu służby zdrowia na terenie gminy. Zasugerował swoje niepokoje związane z rehabilitacją. Do końca roku usługi są dostępne, zaś jeśli chodzi o przyszły, to będzie rozważane z punktu widzenia prawnego i formalnego, czy istnieje taka możliwość, by rada gminy mogła uczestniczyć w kosztach utrzymania rehabilitacji przy NZOZ-ie.

Monika Garbowska
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe