W Sanoku sypią się szalety

  • 10.11.2017, 13:00 (aktualizacja 11.11.2017 11:21)
  • at
W Sanoku sypią się szalety Anna Twardy
Nie tylko kamienice sypią się w Sanoku. W opłakanym stanie jest również ściana szaletu miejskiego przy Placu Św. Michała.

O problemie, który zgłosił nam mieszkaniec Sanoka, pisaliśmy w ostatnim numerze Korso Gazety Sanockiej. Dopiero teraz, po ponad dwóch tygodniach, udało nam się uzyskać stanowisko urzędu miasta w tej sprawie. Jak poinformował burmistrz Tadeusz Pióro, fatalny stan techniczny ściany nie był zgłaszany pracownikom magistratu. Mimo to dokonano jej przeglądu przy udziale inspektora nadzoru. Stwierdzono, że wszystkie płytki zostaną skute, aby określić przyczynę spękań muru. Dopiero później będzie możliwe naprawienie ściany.

 

at
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Sanoczanka
Sanoczanka 10.11.2017, 19:19
Może by tak jeszcze szalety w środku odremontować, bo aż nie chce się z nich korzystać? Nie które miasta potrafią postawić pięknie wyglądające nowoczesne budki z jedną koedukacyjną toaletą, z których korzysta się za 2zł i są utrzymywane w czystości.

Pozostałe