Korso Gazeta Sanocka nr 46/2017

  • 16.11.2017, 08:45 (aktualizacja 23.11.2017 06:57)
  • Redakcja Korso Sanockie
Korso Gazeta Sanocka nr 46/2017
Ukazał się nowy numer Tygodnika Korso Gazeta Sanocka.

Miasto uwikłane w towarzystwo


Czarne chmury zebrały się nad Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym w Sanoku. Organizacja straci cztery tysiące złotych, które co miesiąc zapewniała im składka członkowska opłacana przez sanockim magistrat.


Ula Wałachowska w podróży

Wesoła, otwarta, bezpośrednia – tak ją odebrałam. Nasze pierwsze spotkanie w redakcji wywołało we mnie wiele pozytywnych emocji. Mowa o Uli Wałachowskiej, bieszczadzkiej podróżniczce, która co roku zdobywa nowe kraje, a nawet kontynenty.

Ile kosztują nas zasłużeni

Zarówno miasto, jak i Stowarzyszenie Opieki nad Starymi Cmentarzami w Sanoku wskazują, że troska o zabytkowe, niszczejące nagrobki zasłużonych obywateli Sanoka należy przede wszystkim do rodzin zmarłych.


104 razy na podium

Grzegorz Fedak kończy sezon i występy w kategorii 30-39 lat. Osiągnął w niej apogeum formy. Ustanowił życiówki na wszystkich dystansach.


Bo trzeba mieć rogi
Dopada niespodziewanie i boli niemiłosiernie. Pół biedy jeśli w zwykły, pracujący dzień. Problem pojawia się w święta i po zmroku.

Więzień na uwięzi
Więzień, który wzbudzał niepokój wśród mieszkańców Zagórza i okolic, opuścił nasze tereny. Mężczyzna obecnie znajduje się w ośrodku zamkniętym na terenie powiatu dębickiego.

Redakcja Korso Sanockie

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe