Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach

  • 7.12.2017, 08:01 (aktualizacja 21.12.2017 09:42)
  • Redakcja
Najnowszy numer Korso Gazety Sanockiej już w kioskach
Przeczytacie w nim m.in.:

Uważaj na wnuczka!


Dwa tygodnie i sześć prób, w tym jedna udana - na 50 tys. zł. Oszuści nie rezygnują i nadal próbują swoich sił w Sanoku. Mężczyzna na zdjęciu poszukiwany jest przez sanocką policję.

Dobro zawsze powraca

5 grudnia w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku świętowano Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Przyznano wiele odznaczeń i nagród.
 

Światełko dla szkoły

Radny Edward Wojnar ma żal, że został nazwany likwidatorem placówki. Aneta Szczepek odpiera zarzut, że mieszkańcy przychodzą na sesję i przeszkadzają w pracy włodarzom. Pojawił się jednak promyk nadziei na szczęśliwy finał dla zahutyńskich uczniów.

Dyrektor wreszcie wybrany

Konkurs na dyrektora szpitala w Ustrzykach Dolnych po kilku miesiącach został rozstrzygnięty. Stanowisko to objęła Dorota Łukaszyk.

Martwego znalazł w lesie


Przyczynę śmierci dzika znalezionego w lasach w okolicach Dwerniczka poznamy za kilka dni. Nic jednak nie wskazuje, żeby zwierzę zaraziło się afrykańskim pomorem świń.

Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno


Rozmawiamy z siostrą Zuzanną Słodyczką, osobą o promiennym uśmiechu, która wybrała życie zakonne. Pochodzi z Odrzechowej, zaś los rzucał ją w różne części Polski, a także do Włoch i Szwajcarii. Nie zapomina jednak o rodzinnych stronach i bardzo często odwiedza ziemię sanocką.

 

 

 

Redakcja

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe