Konferencja prasowa i program wyborczy Tomasza Matuszewskiego

  • 6.09.2018, 18:20 (aktualizacja 10.09.2018 12:10)
  • Tomasz Majdosz
Konferencja prasowa i program wyborczy Tomasza Matuszewskiego Tomasz Majdosz Tomasz Matuszewski (drugi z prawej) kandydat na fotel burmistrza wraz ze swoim komitetem zapowiada, że jest gotowy stanąć do walki o najwyższy urząd w mieście.
Kandydat na burmistrza Tomasz Matuszewski wraz ze swoim komitetem "Łączy nas Sanok" zaprezentował program wyborczy.

Rodzina oparta na trzech filarach: rozwój i praca, bezpieczeństwo i zdrowie, kultura i sport. Ponadto wsparcie rodzin dodatkowym becikowym, energooszczędne oświetlenie miejskie, oparte na odnawialnych źródłach, nowy most przy Białogórskiej, wsparcie rodzimych sportowców zamiast koncertów w ramach promocji miasta to tylko niektóre propozycje wygłoszone na wiecu wyborczym Tomasza Matuszewskiego.

Kandydat na burmistrza spotkał się ze swoimi wyborcami dzisiaj w godzinach popołudniowych w Sali Gobelinowej. Szczegóły konferencji w numerze Korso Gazety Sanockiej już za tydzień.

Tomasz Majdosz

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wiola
Wiola 14.09.2018, 08:46
tyle dobrego dzieje się w mieście za obecnej władzy, nie miejmy złudzeń, kogo wybiorą sanoczanie, czyny mówią same za siebie
Anka
Anka 13.09.2018, 08:35
W Sanoku potrzebni sa mlodzi i zmotywowani ludzie oraz zmiany na lepsze! Powinny sie liczyc wiedza i kompetencje a nie znajomosci. Z tego powodu ja oddam glos na Tomasza Matuszewskiego
Redakcja Korso Gazety Sanockiej
Redakcja Korso Gazety Sanockiej 7.09.2018, 11:08
Dziękujemy za komentarze. Jednak przypominamy, że agresywne wypowiedzi także skierowane w naszą stronę będą poddane weryfikacji. Dla przypomnieniami tym Użytkownikom, którzy wątpią w naszą bezstronność, jesteśmy jedyną gazetą (i portalem) w Sanoku, która przeprowadziła rozmowy ze wszystkimi kandydatami na fotel burmistrza. Uczestniczymy we wszystkich spotkaniach komitetów wyborczych, relacjonujemy je bezstronnie z myślą o Was.
Michalina
Michalina 7.09.2018, 10:16
Rodzina to pracowity tata,uśmiechnięta spokojna mama i szczęśliwe radosne dzieci!
W tle można i bezpieczeństwo dziadków dojrzeć!
W takiej Rodzinie jest dobro! I takich rodzin niszczyć nie wolno takie rodziny to wzór i gwarancja na rozlewanie się dobra!
Komu w Sanoku zależy na RODZINIE z czystym sumieniem zagłosuje na dobrego męża,ojca syna,kolegę , sąsiada !
Połóżmy kres złym decyzjom i nieuczciwej polityce wybierzmy ludzi uczciwie pokazujących,kim są i jakie wartości nam zapewniają!
Głosujmy na dobro odrzućmy zło!
Jam
Jam 7.09.2018, 06:39
Prawda jest taka, że kto nie jest z obozu rządzącej władzy w Państwie nie wiele zdziała. Pis tylko swoim pomaga w samorządach i żeby Sanok dalej się rozwijał jak przez ostatnie kilka lat- chcąc, nie chcąc musi wygrać P. Pióro. Taka niestety w Polsce jest polityka. Samo gadanie nie wystarczy.
xXX
xXX 7.09.2018, 01:06
Korso za Piórem, Esanok ( czytaj. e-pis ) równiez za Piórem. Isanok za Osiką, Tygodnik za Piórem i teraz pytanie do was pseudomedia, co wy zrobicie jak wygra a wiem ze wygra pan Matuszewski ? Odszczekacie swoje kłamstwa ? Czeka was praca ale max w szkolnej gazecie.Jezeli nie wiecie co to dziennikarstwo to zmiencie zajecie.
Juz 21 pazdziernika skonczy sie to sterowanie mediami.
Sts
Sts 6.09.2018, 21:58
Ale wyssane z całosci. Korso tez jest Pióra? Jak esanok? "Promocja rodzimych sportowców zamiast koncertów" kto był ten wie o czym mowil nowy Burmistrz. Sanoka. - Bardzo słabe dziennikarstwo zboczency polityczni
Sanok9
Sanok9 6.09.2018, 21:21
Można fajnie oglosić program !! Brawo Łaczy nas Sanok brawo Tomasz Matuszewski. Tak tylko porównujac ogloszenie na szybko -(oby tylko przed Matuszewskim- bo miało byc 17 wrzesnia) programu na FB i Esanok slabe - bardzo slabe. Działajcie tak dalej jestem za !! Ciekawe kto Ci doradza Jakubie - napewno do zwolnienia
Starosta
Starosta 6.09.2018, 20:44
Tomasz trzymaj się, nie daj się temu..... w Urzędzie
 ZKS
ZKS 6.09.2018, 20:33
Byłem, widziałem i to mi wystarczy. Matuszewski na Burmistrza
Dariusz
Dariusz 6.09.2018, 20:31
Czekam na konfrontację w debatach, coś czyje że Matuszewski ich zmiecie ze stołków.
Nauczyciel
Nauczyciel 6.09.2018, 20:25
Pozytywny człowieka, ten Matuszewski. Duża wiedza i umiejętności stawiają go wysoko w wyborach. Jest za.
Maria
Maria 6.09.2018, 19:56
Super naprawdę super
Andrzej