Kto zostanie burmistrzem? Głosuj w naszej przedwyborczej sondzie!

  • 7.09.2018, 18:28 (aktualizacja 08.09.2018 09:49)
  • Redakcja
Kto zostanie burmistrzem? Głosuj w naszej przedwyborczej sondzie! archiwum Korso Gazety Sanockiej
Tadeusz Pióro, Jakub Osika, Tomasz Matuszewski czy Robert Płaziak? Kto z nich zasiądzie w fotelu burmistrza? 21 października wybierzemy nowego gospodarza miasta. Kto jest Twoim faworytem? Na kogo oddasz głos w wyborach?

GŁOSUJ TUTAJ.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (78)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Gucio
Gucio 14.09.2018, 08:33
czyny i jeszcze raz czyny a nie obietnice stoją za obecnym burmistrzem. Pióro !!!!
rybcia
rybcia 14.09.2018, 08:27
I tak wygra Pióro, ludzie widzą ile dobrego dzieje się dla miasta
do zioło
do zioło 13.09.2018, 12:24
Wszyscy młodzi głosują na Pis Hahahaha - chyba bierzesz mocne leki. Kres tych destrukcyjnych rządów nadchodzi na szczęście!!!
zioło
zioło 13.09.2018, 11:33
Tylko PiS!!! Wszystkich młodych których znam głosuja na PiS
Tomasz Sanok
Tomasz Sanok 12.09.2018, 21:26
Tylko Tomasz !!!!! Głosujemy na niego .
Obywatel
Obywatel 12.09.2018, 14:48
Matuszewski to wygra, wiem bo jak to mówią Karma wraca. Dla mnie najbardziej merytorycznie przygotowany do kampanii, i piszcie sobie co chcecie, mój głos i moich znajomych oddajemy na Matuszewskiego.
rozsądny
rozsądny 12.09.2018, 08:25
jak jest już sprawdzony, to po co zmieniać na nie wiadomo jakiego ????
zzz
zzz 11.09.2018, 21:01
Falstart, panie Tomku to jeszcze nie pana pora.
Tęskniący
Tęskniący 11.09.2018, 13:50
Ja chcę , żeby było jak kiedyś , żeby wróciło tanie państwo , gdzie kamienice w Warszawie były po 500 zł a ludzie żyli po 140 lat (co potwierdzały niezależne sądy)... A teraz co? Kamienice drogie , a ludzie góra 75 i tyle... Jak żyć?
jolka
jolka 10.09.2018, 08:48
Dlaczego na Pióre mówicie dziadek? a na Osike młody? jeden ma 62 lata a drugi 46 wiec coś jest nie tak różnica 16 lat taka wielka? nieee,ale jak zwykle zakłamana propaganda opozycji daje znać o sobie.ps jeden i drugi jest w średnim wieku a może nie?
anty kolec
anty kolec 9.09.2018, 23:07
kolec, zaraza to ty i całe twoje towarzystwo.
kolec
kolec 9.09.2018, 20:37
Nie głosujcie na pisowca.Pis to zaraza
wie ktoś?
wie ktoś? 9.09.2018, 20:20
Ktoś coś wie na temat jakiegoś złodzieja w demokracji?
Ja wiem
Ja wiem 12.09.2018, 15:56
Pani od czarnych marszów i palenia świeczek pod sądem!
;)
;) 10.09.2018, 18:50
Kto darł ryja :Wolne Sądy !!!
Sanoczanka
Sanoczanka 9.09.2018, 19:31
Młodzi i tylko młodzi, a później stwierdzamy,że nie ma jak stary rządził !!!Dlatego Pióro będzie najlepszym kandydatem .Wiele zrobił i będzie kontynuował rozwój Sanoka ,a młodzi?? no cóż .... czas pokaże jak ich wybiorą co zdziałają ,żeby tylko nie było....szkoda mojego gosu na niego :-) :-)
Barbara
Barbara 9.09.2018, 18:56
Ja jestem przekonana ,że najlepszy będzie Kuba Osika-głosujmy na młodych ....
Maciek
Maciek 9.09.2018, 20:48
Pani Barbaro jak ma pani 70 lat to może i ten Osika jest dla pani młody (46) hahaha,ale ja mam 26 i dla mnie to stary lamus hahah
Ewa
Ewa 11.09.2018, 20:16
Nie ma sprawy startuj i pokaż co potrafisz.
19 lat
19 lat 9.09.2018, 21:19
Partia Oszustów jak zwykle kit wciska : wybierzemy młodych! Qwa sam nie wiedziałem że koleś ma 46 lat!!
W...
W... 9.09.2018, 13:30
A co takiego Sanokowi dał ten hokej w wydaniu armii zaciężnej? Długi i jeszcze raz długi. Dla czyjegoś hobby płacili wszyscy podatnicy. W Sanoku nie mieszkają tylko kibice hokej. A promowanie miasta przez sport niszowy, szkoda słów. Pokazaliście co potraficie, z tego co piszecie wczoraj na Arenie. Gwiazdy szczyt braku kultury. Przecież na mecz mogą przyjść wszyscy i kiedy mają ochotę. Przykre.
Bacior
Bacior 9.09.2018, 13:13
I tak każdy powsadza swoich robotów jeden h.j kto wygra lepiej nie bedzie tylko ten ktoś bedzie miał nabite sumy 😡
kibic
kibic 9.09.2018, 12:16
Wczorajsze wyjscie na hokej Tadeuszu z cała armia dziadków z Urzedu Miasta chyba totalna klapa- troszke sie z Was smiali hehe- wygwizdany Burmistrz !!! Na arenie wyborców nie znajdziecie- zaoraliscie hokej, siatkówke i cały Sanocki sport !!! Wyborcy Matuszewskiego i Osiki ŁĄCZCIE SIE !!!!!!!!! Trzeba zmienic Burmistrza !!!!!
Lucjan
Lucjan 9.09.2018, 11:58
Może być nawet sam diabeł, byle nikt z tzw prawa i sprawiedliwości. O ironiio.
Oceniam
Oceniam 9.09.2018, 11:50
Lesko i zagorz tez glosuje za swoimi kandydatami

Pozostałe