Płatna karetka

  • 11.11.2016, 05:02
  • Anna Twardy
Płatna karetka Anna Twardy
Jedne z pierwszych zmian wprowadzonych przez Henryka Przybycienia, nowego dyrektora sanockiego szpitala dotyczą transportu sanitarnego. Od 1 października, w zależności od kondycji pacjenta, są pobierane opłaty za przewóz karetką transportową.

Do niedawna wszystkie przejazdy były darmowe bez względu na to, w jakiej formie fizycznej znajdował się pacjent. Natomiast obecnie karetka transportowa jest bezpłatna tylko dla tych, którzy wymagają natychmiastowego leczenia oraz zachowania ciągłości leczenia. Bezpłatny przejazd dotyczy również osób z dysfunkcją narządu ruchu, która uniemożliwia korzystanie z transportu publicznego. W innych przypadkach za przewóz z jednej placówki do drugiej pacjenci będą musieli zapłacić całość lub część kwoty kosztów przejazdu.

Więcej w 45 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Anna Twardy
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
ar
ar 11.11.2016, 14:15
?! Jak tak mozna!

Pozostałe