THC, koka, C2H5OH

  • 8.01.2017, 05:01 (aktualizacja 07.01.2017 22:21)
  • Ilona Pietrzkiewicz
THC, koka, C2H5OH pixabay.com
Młodzi ludzie często sięgają po niedozwolone substancje - marihuanę, dopalacze, ale też alkohol. Ten ostatni problem dotyczy również osób starszych. Gmina Zarszyn podjęła działania, które mają na celu powstrzymać rozwój zagrożeń cywilizacji XXI wieku.

Radni podczas sesji, 22 grudnia, uchwalili gminny program profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na terenie gminy Zarszyn na 2017 rok.

Spożywanie alkoholu dotyczy 63% mieszkańców gminy. Biorąc pod uwagę problem narkotyków i dopalaczy w gminie, aż 4% młodzieży przyznaje się do ich zażywania. 2% z nich spożywa je codziennie, natomiast drugie 2% ma za sobą jedynie próbę degustacji.

Więcej w 1 numerze Korso Gazety Sanockiej

Ilona Pietrzkiewicz
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe