Siema! Tu WOŚP!

  • 21.01.2017, 07:35
  • Ilona Pietrzkiewicz
Siema! Tu WOŚP! Ilona Pietrzkiewicz
Oj, działo się! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku koncertowała już po raz 25. Według wstępnych informacji padła rekordowa suma - ponad 62 miliony złotych.

Tegoroczny finał odbył się 15 stycznia. Jego celem było ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Na terenie Sanoka zarejestrowano dwa sztaby – sanocki i bieszczadzki. Bieszczadzkim sztabem koordynowała Martyna Sokołowska, z kolei sanockim Jan Myćka. Ogromnym zaangażowaniem wykazali się nie tylko organizatorzy, ale też 61 bezinteresownych wolontariuszy. WOŚP sprowadziła na rynek wiele życzliwych i hojnych osób.

- Od początku naszym celem było zjednoczenie jak największej liczby ludzi wokół szczytnej idei, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - mówi Sokołowska. - I myślę, że to nam się udało. W nasz finał włączyli się ludzie w różnym wieku, z różnych środowisk i o różnych poglądach politycznych. I to jest chyba najpiękniejsze, że mimo wielu dzielących nas różnic, potrafi - my się zjednoczyć wokół jednego celu.

Więcej w 3 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Ilona Pietrzkiewicz

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe