DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI KOŚCIÓŁKA W ROPIENCE

start 15.08.2018 godz. 14:00

GRUPA NIEFORMALNA "NASZ KOŚCIÓŁEK"

koniec 16.08.2018 godz. 08:00

Lokalizacja: ROPIENKA, ROPIENKA

Serdecznie zapraszamy do Ropienki w Górach Sanocko-Turczańskich, gdzie 15 sierpnia tego roku nieformalna grupa „Nasz Kościółek” organizuje dzień otwartych drzwi kaplicy grobowej Wierzbickich.

Po 16 latach „Nasz Kościółek” otwiera drzwi kaplicy udostępniając ją mieszkańcom i turystom, jednocześnie planując wykorzystanie jej w przyszłości na cele kulturalne. W sąsiedztwie kaplicy (zwanej przez mieszkańców kościółkiem) odbędzie się m.in. kiermasz i prezentacja regionalnych artystów, a także wystawy ikon i fotografii. Nie zabraknie też koncertów w samej kaplicy. Szczegóły na plakacie.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.