Wystawa zabytkowych motocykli na terenie Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience

start 20.10.2018 godz. 13:00

Grupa Nieformalna „Nasz Kościółek”

koniec 20.10.2018 godz. 16:00

Lokalizacja: ROPIENKA, ROPIENKA

W sobotę  20 października 2018 roku Grupa Nieformalna „Nasz Kościółek” z Ropienki wraz z Oldtimer Club Poland organizuje wystawę zabytkowych motocykli  na terenie Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience.

Wystawa motocykli jest kolejnym wydarzeniem po „Dniu Otwartych Drzwi” z 15 sierpnia b.r., którego celem jest przywrócenie kościółkowi dawnego piękna.

       Oprócz wystawy motocykli (Sokół, Indian oraz Harley – Davidson), na miejscu skosztować będzie można przysmaków regionalnej kuchni oraz posłuchać koncertu kapeli ludowej Zastawnych (godz 15:00). Jednocześnie zachęcamy do wsparcia naszych działań zmierzających do przeprowadzenia remontu i poprawy stanu technicznego budynku  kościółka.

Szczegóły na plakacie.

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jakiś kod
optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------