Charytatywne Warsztaty Taneczne II Pomagamy Marioli! - Rzeszów 2019

start 06.04.2019 12:00

Szkoła tańca Sensual Latin Dance

koniec 06.04.2019 15:00

Lokalizacja: Rzeszów, pin Sensual Latin Dance Club In Rzeszów Fircowskiego 1 ( Hostel Wiarus )

CHARYTATYWNE WARSZTATY TANECZNE II Pomagamy Marioli!

DATA: 6.04.2019 r. godz. 12.00-15.00
MIEJSCE: Szkoła tańca Sensual Latin Dance ul. Fircowskiego 1, Rzeszów.

Celem Naszej akcji jest pomoc w zebraniu środków na bardzo kosztowne leczenie onkologiczne - immunoterapię. Dochód z warsztatów zostanie w całości przekazany 44 letniej Marioli mieszkance Sanoka.

Jesteśmy z Tobą MARIOLU , trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

Historia i opis choroby Marioli:

Mam na imię Mariola, mam 44 lata. W 2012 roku wykryto u mnie raka jajnika w początkowej fazie rozwoju. Musiałam przejść operację bezwzględnego usunięcia narządów rodnych i chemioterapię. W tym najtrudniejszym okresie wspierali mnie rodzice, mąż jak się później dowiedziałam miał już kochankę, więc nie przejął się wcale moją chorobą. Traktował mnie jak margines społeczny. W tym czasie rozpadło się więc i moje małżeństwo. Zmuszona zostałam do wyprowadzki z mieszkania mojego męża i wynajęcia nowego lokum. Cały ten koszmarny ciąg zdarzeń spowodował że zachorowałam na ciężką depresję, lecząc się w szpitalu na oddziale psychiatrycznym. Również i w tym okresie opiekowała się mną mama, wspierali najbliżsi.

Po długotrwałym zażywaniu depresantów sytuacja się poprawiła na tyle, ze byłam zdolna wrócić do pracy. Jako nauczycielka musiałam pracować na półtora etatu, brać wszystkie możliwe nadgodziny, by utrzymać wynajęte lokum, siebie i syna. Te nieustanne stresy, związane z przebytymi chorobami, a także z rozprawami sądowymi, o rozwód i opiekę nad synem, być może zaważyły na tym, że choroba nowotworowa po 6 latach, niepostrzeżenie wróciła, przerzutami na wątrobę.

Gdy dowiedziałam się, że tym razem rak jest już w zaawansowanym stadium, bardzo się załamałam i choroba depresyjna też powróciła. Podczas chemioterapii musiałam walczyć o zdrową psychikę by mieć siłę fizyczną przeciwstawić się tak okrutnej chorobie, brać leki depresyjne. Zmuszona zostałam do rocznego urlopu na poratowanie zdrowia, rezygnacji z wynajmowanego lokum i powrót do domu rodzinnego i najbliższych, bez których tak naprawdę nie dałabym rady trwać. Obecnie zmuszona jestem do długotrwałego stosowania toksycznej chemioterapii, którą bardzo źle znoszę. Przez bardzo długi czas po niej,wymiotuję, mam silne nudności, prawie nic nie jem, jestem mocno osłabiona, o własnych siłach nie mogę normalnie żyć.

Pragnę walczyć o każdy dzień swojego życia, bo bardzo mi na nim zależy pomimo tylu życiowych przeszkód. Tylko nie wiem na ile wystarczy mi sił. Jedyną moją szansą na przetrwanie, jest mniej toksyczna immunoterapia, na którą mnie nie stać. Pomimo tak wyboistej drogi życiowej, zawsze miałam Serce otwarte i uczciwe dla każdego człowieka. Dziś jednak stoję na największym życiowym zakręcie,czy go pokonam nie wiem, ale za wszelką nadzieję, jaką mnie obdarujecie, z głębi duszy i serca, pięknie dziękuję.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłata kwoty minimalnej 30 zł/osoba. Wpłata z dopiskiem "WARSZTATY" za pośrednictwem zrzutki.pl: https://zrzutka.pl/mariolka. I przesłanie dowodu wpłaty na adres e-mail: [email protected]


Każda złotówka jest na wagę życia, więc mile widziane większe wpłaty :-)

Rzeszowska Szkoła Tańca " Sensual Latin Dance " ma ogromną przyjemność zaprosić Wszystkich na trzygodzinne warsztaty tańca BACHATY od podstaw, które poprowadzą instruktorzy Szkoły: Ania & Rafał.

Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na wiek, płeć oraz stopień zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla Siebie ?Będziemy się dobrze bawić, a co najważniejsze pomożemy Marioli w zebraniu środków na kosztowne leczenie. Na warsztaty można przyjść zarówno samemu jak i w parze.


Bachata – rodzaj muzyki i tańca, pochodzi z Dominikany. Jak sama nazwa wskazuje, Bachata oznacza przede wszystkim: zabawę. I właśnie w taki sposób podejdziemy do Warsztatów - bawiąc się przy rytmicznych nutkach.

Program warsztatów :
12.00-12.30 - rozgrzewka, animacje taneczne
12.30-13.30 - nauka podstaw w parze, proste przejścia,
prowadzenie, kroki
13.30 -13.45 - przerwa
13.45 -15.00 - nauka figur, które wykorzystamy w krótkim układzie
tanecznym

Informacje organizacyjne:
- prosimy o udostępnianie wydarzenia
- zabieramy znajomych
- obowiązuje zmienne obuwie

Kontakt: Rafał Zawiło;
Tel: +48 698664630
e-mail: [email protected]

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.