Jarmark Adwentowy w Sanoku

start 13.12.2019 10:00

Miasto Sanok

koniec 14.12.2019 10:00

Lokalizacja: Sanok, Rynek

Chcielibyśmy, by w grudniu, w okresie przedświątecznym Rynek w Sanoku rozbłysnął światłem i tętnił życiem.
Planujemy festiwal potraw świątecznych oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. warsztaty przygotowania ozdób choinkowych, spotkania kolędowe „przy herbatce” w przylegających do Rynku lokalach gastronomicznych, pokazy filmowe w BWA.
Zapraszamy rękodzielników, twórców ozdób świątecznych, gestorów, twórców wypieków świątecznych i wyrobów garmażeryjnych do zgłaszania uczestnictwa w JARMARKU ADWENTOWYM na Rynku w Sanoku w dniach 13-14 grudnia br.
Zgłoszenia przyjmujemy osobiście w pok. 63 UM, ul. Rynek 1, pod nr tel. 13 4652884, adresem e-mail: [email protected] do 29 listopada 2019 r. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.sanok.pl

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.