II Leski Jarmark Bożonarodzeniowy

start 21.12.2019 09:00

Miasto Lesko

koniec 22.12.2019 09:00

Lokalizacja: Lesko, Rynek miejski

Już prawie rok minął, gdy na Małym Rynku przy miejskiej choince organizowaliśmy pierwszy w dziejach Leska Jarmark Bożonarodzeniowy. Już niebawem znów piękny świąteczny czas zawita do naszych domów i naszego miasta. Z tej okazji mamy, po raz kolejny, zaszczyt zaprosić Was drodzy mieszkańcy naszej gminy, turyści i wystawcy na drugą edycję jarmarku, który przyjęliście z wielkim entuzjazmem. Tak więc serdecznie zapraszamy:
- artystów,
- rękodzielników,
- twórców ludowych,
- koła gospodyń wiejskich,
- szkoły,
- producentów dekoracji i żywnościowych wyrobów świątecznych,
do udziału w kolejnym, wyjątkowym wydarzeniu, jakie będzie miało miejsce w dniach 21-22 grudnia.
Prezentowane przez wystawców wyroby muszą nawiązywać do tematyki zimowo-świątecznej.
Stoiska należy zgłaszać osobiście lub mailowo do Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku, ul. Piłsudskiego 1, tam też uzyskają Państwo informacje szczegółowe.
Informacji możecie również zasięgnąć w Biurze Promocji, Kultury i Turystyki naszego Urzędu (tel. 13 469 80 01 wew. 36)
Dodatkowo regulamin dla wystawców dostępny jest na stronie www.lesko.pl i www.bdk.lesko.pl

Szczegółowy program jarmarku dostępny będzie już niebawem, zatem zapraszamy do śledzenia naszej strony i do licznego udziału. Niech świąteczny czas połączy naszą gminną społeczność w jedną wielką rodzinę!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.