Karolina Świdecka - Krajobraz zróżnicowany

start 10.01.2020 19:00

BWA Sanok

koniec 14.02.2020 19:00

Lokalizacja: Sanok, ul. Rynek 14

Karolina Świdecka urodziła się i tworzy w Krakowie, gdzie ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w 2001 roku w pracowni malarstwa Prof. Adama Wsiołkowskiego i w Pracowni Rysunku prof. Janusza Orbitowskiego. Na swoim koncie ma szereg wystaw indywidualnych i grupowych w prestiżowych salach
wystawienniczych, między innymi w Muzeum Historycznym Krakowa czy w Centrum Konferencyjnym na Wawelu.

Bohaterami nowych obrazów Śwideckiej jest przyroda, krajobraz. Jako ściśle połączone z człowiekiem odzwierciedlają jego zróżnicowane emocje.
Celowym zabiegiem malarki jest całkowite wyłączenie obecności człowieka z pejzażu, który nie ma być jego portretem, ale poprzez ukazanie zjawisk przyrodniczych przedstawieniem jego nastrojów i emocji.
Na wystawie pokazane zostanie 19 nowych prac.

ZAPRASZAMY!!

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.