Poland Trophy edycja 2020

start 24.04.2020 15:00

Euroforum sp. z.o.o.

koniec 24.04.2020 23:00

Lokalizacja: Bircza

POLAND TROPHY EXTREME, to już marka, która polskim rynku rajdów przeprawowych ma swoją tradycję od 14 lat.

Najlepsi zawodnicy, którzy swoją determinacją i walką udowadniają, że jest to jedyny w swoim rodzaju rajd przeprawowy w Polsce.

W sezonie 2020 odbędzie się jedna edycja Poland Trophy Extreme składająca się z dwóch etapów (nocnego i dziennego) dla klas: No Limit / Advance / Wyczyn+ oraz specjalnie dla klasy Seryjny Turystyk zostanie przygotowany jeden etap dzienny.

PTE odbędzie się w województwie podkarpackim w całkowicie nowej lokalizacji ( KOTÓW - niedaleko miejscowości BIRCZA ) . 500 h w jednym kawałku naszpikowanym : jarami, wąwozami, mokradłami porostu wszytsko co jest niezbędne do przeprowadzenia PTE a co najważniejsze brak dojazdówek 100% jazdy w terenie :-)

Zawodnicy klas: NOL/ADV startują w dwóch 8-godzinnych etapach, na których przygotowane są OS-y w całości wytaśmowane.

Czas liczony wyłącznie na OS-ach.

Suma czasów decyduje o zajęciu przez daną załogę miejsca na rajdzie.

Klasa WYC+ startuje w dwóch etapach: nocnym 4-godzinnym i dziennym 8-godzinnym, zawodnicy rywalizują na PKP-y.

O klasyfikacji w klasie Wyczyn+ decyduje największa liczba zdobytych PKP-ów. W sytuacji kiedy załogi posiadają taką samą liczbę PKP-ów decyduje suma czasów zdobytych a OS-ach czasowych.

Klasa Seryjny Turystyk ze specjalnie przygotowaną trasą dedykowaną tylko i wyłącznie tej klasie, czyli osobne PKP-y oraz OS-y czasowe.

Cieszy nas fakt, że frekwencja w Klasie Seryjny Turystyk rośnie z roku na rok coraz bardziej.

PTE w "pigułce":

- jedna edycja w 2020r.;

- OS-y taśmowane dla Klas NOL/ADV;

- jasne zasady liczenia czasów / taryfy dostosowane do skali trudności OS-ów;

- dwa etapy nocny/dzienny dla klas NOL/ADV 8-godzinny, a dla klasy WYC+ etap nocny 4-godzinny / etap dzienny 8-godzinny;

- jeden etap dzienny dla klasy Seryjny Turystyk;

- integracja środowiska off-roadowego niezmiennie od wielu lat w stylu "polandowym"

OPŁATY:

900 PLN dla klas No Limit i Advance
600 PLN dla klasy Wyczyn Plus
400 PLN dla klasy Seryjny Turystyk

*Załoga składa się z dwóch osób (kierowca+pilot). W Klasie Seryjny Turystyk dopuszczamy start dodatkowych członków załogi (załoga może liczyć max 4 osoby). Każda dodatkowa osoba dorosła to koszt 150 PLN / 1 os.

Na rajdzie PTE obowiązkowe jest posiadanie przez kierowcę i pilota ubezpieczenia NNW z rozszerzeniem o sporty motorowe. Kopię wymaganego ubezpieczenia proszę okazać w Biurze Rajdu.

W razie pytań proszę o kontakt : MACIEK 519 333 442

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.