200 pieczątek w 24 godziny

start 22.05.2020 00:00

Jeep survival 4x4 off-road max Polska

koniec 23.05.2020 03:00

Lokalizacja: Baligród, Stężnica 46

Zasady proste i łatwe - Czasowy prolog a po nim w ciągu 24h zdobyć jak największą ilość pieczątek punktowanych czasowo.Impreza przeznaczona dla wszystkich fanów jazdy off-road. Pieczątki o różnej klasie trudności więc posiadacze każdego rodzaju terenówek będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami. - Wszystkie pieczątki są dla wszystkich.
- Tylko załoga decyduje o które pieczątki będzie walczyć
- Pojazdy oceniane są zgodnie z przynależnością do klas.
- Podczas startu załoga ma wpisaną w kartę godzinę startu i od tego momentu ma 24 godziny na zdobycie jak największej liczby pieczątek.
- kolejność zdobywania pieczątek dowolna.
- Każda z ekip otrzyma mapę z zaznaczonymi odcinkami specjalnymi i na mapie dodatkowo będzie podana ilość pieczątek znajdujących się na odcinkach.
Więcej na:
http://jeep-survival.pl/200-pieczatek-bieszczady-2020

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.