Sanok dla Julka. Lawina pomocy dla chorego chłopca [ZDJĘCIA]

  • 2.12.2018, 11:08 (aktualizacja 02.12.2018 12:45)
  • Martyna Sokołowska
Podziel się:
Oceń:
Sanok dla Julka. Lawina pomocy dla chorego chłopca [ZDJĘCIA] Martyna Sokołowska Julek z rodzicami i siostrą
Turniej halowej piłki nożnej, kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz pokaz gimnastyków Uczniowskiego Klubu Sportowego Spartanie Zahutyń, a wszystko dla małego Julka z Sanoka, który choruje na serce.

To już czwarta edycja imprezy charytatywnej przygotowywanej i organizowanej przez grono pedagogiczne i uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku we współpracy z ZS nr 3 i Fundacją Czas Nadzei. Druga, której towarzyszy halowy turniej piłki nożnej. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na leczenie Julka Świdurskiego z Sanoka.

- To już kolejne wydarzenie organizowane dla naszego syna. Jest to dowód na to, że można liczyć na ludzi, którzy mają dobre serca i chcą pomóc. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni - powiedział nam Marcin Świdurski, tata Julka.

- To jest bardzo zaskakujące, że ludzie tak nas wspierają. Jest nam bardzo miło. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na pomoc - dodaje Ewelina Świdurska, mama chłopca. 

Julek został zakwalifikowany do przeszczepu serca. W tym momencie rodzina najbardziej potrzebuje pieniędzy na to, by utrzymać chłopca w jak najlepszym stanie zdrowia do czasu przeszczepu. 

Wiecej w najnowszym numerze Korso Gazety Sanockiej.

Martyna Sokołowska

Zdjęcia (20)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe