AZS UP TSV Sanok zwycięskie w Podkarpackiej I Lidze Mężczyzn [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Sport Wczoraj kolejne zwycięstwo w Podkarpackiej I Lidze Mężczyzn odnieśli siatkarze AZS UP TSV Sanok, którzy podobnie jak w pierwszej rundzie pokonali tarnobrzeską Siarkę w trzech setach.

Sanoczanie od początku pierwszego seta dobrze weszli w to spotkanie i dzięki dobrej współpracy bloku z obroną zdołali odskoczyć - w końcówce wypracowali sobie prowadzenie 20:19, które dowieźli do końca i zwyciężyli 25:19.

Druga partia to bardziej wyrównana gry i mimo prowadzenia siatkarzy Macieja Wiśniowskiego goście stopniowo odrabiali straty. Ostatecznie jednak przy stanie 20:19 dla TSV w polu serwisowym pojawił się Przemysław Chudziak, który doprowadził swoją drużynę do zwycięstwa 25:19.

W trzecim secie gospodarze ponownie odksoczyli - tym razem jednak główną rolę odegrał Piotr Sokołowski, którego zagrywki sprawiły sporo problemów przyjezdnym (sanoczanie wyszli na prowadzenie 16:9). Kilkupunktowe prowadzenie zostało nieco zniwelowane, ale mimo tego nasi siatkarze po skutecznym ataku Piotra Zielińskiego zwyciężyli 25:22 i w całym meczu 3:0

AZS UP TSV SANOK - KPS Siarka MOSiR Tarnobrzeg 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)

Skład TSV: Florek, Mandzelowski, Chudziak, Damian Bodziak (kapitan), Gorzowski, Kondrat, Dominik Bodziak (libero) oraz Pajęcki (libero), Sokołowski, Zieliński, Kocur, Kaczmarski, trenerzy: Maciej Wiśniowski, Krzysztof Dziadosz.