Minuta ciszy i rzuty karne na sanockiej Arenie [ZDJĘCIA]

Sport Dzisiaj na sanockiej Arenie odbył się kolejny mecz sparingowy pomiędzy drużynami Ciarko STS Sanok a Comarch Cracovią. Hokeiści Ciarko STS Sanok pokonali po rzutach karnych Comarch Cracovię 3:2.

Spotkanie rozpoczęło się uczczeniem pamięci minutą ciszy zmarłego zawodnika Podhala Nowy Trag - Dawida Słowakiewicza. Do wyrównania krakowianie doprowadzili w ostatniej minucie gry, a w serii rzutów karnych sanoczanie wygrali 2:0.

Ciarko STS Sanok - Comarch Cracovia 3:2 k. (1:0, 0:0, 1:2) 2:0 k.

1:0 Hiltunen - Tamminen, Witan (18:56)

1:1 Kapica - Němec, Csamangó (42:35)

2:1 Bukowski - Mocarski, Hämäläinen (48:48)

2:2 Šaur - Němec (59:15)

3:2 Tamminen (65:00, decydujący rzut karny)