Porażki młodych siatkarzy w miniony weekend

Porażki młodych siatkarzy w miniony weekend - Zdjęcie główne

foto TSV Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Sport Niestety miniony weekend nie był udany dla sanockich siatkarzy. O porażce AZS UP TSV Sanok z Czudcem w I Lidze Podkarpackiej już pisaliśmy. Przegrali też niestety młodzicy i juniorzy.

Ci pierwszy ulegli Karpatom w Krośnie w ramach rozgrywek Podkarpackiej Ligi Młodzików 0-2 (11-25, 24-26).

Po fatalnym I secie, młodzi sanoczanie odnaleźli rytm gry i w drugiej partii byli blisko odwrócenia losów meczu, ale niestety gospodarze w grze na przewagi rozstrzygnęli go na swoją korzyść.

Z kolei w Podkarpackiej Lidze Juniorów gracze TSV Sanok ulegli po tie-breaku drużynie AKS w Rzeszowie 2-3 (15-25, 25-20, 25-19, 23-25, 13-15).

Goście byli bardzo blisko zwycięstwa, szczególnie, że po trzech partiach byli na prowadzeniu. Niestety dwa ostatnie sety to lepsza gra rzeszowian, którzy po bardzo wyrównanym spotkaniu przechylają szalę zwycięstwa na swoją korzyść i zdobywają cenne punkty do ligowej tabeli.