Czasowe zamknięcie szlaku turystycznego na terenie Leśnictwa Ustjanowa

  • 07.03.2020, 13:00
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Czasowe zamknięcie szlaku turystycznego na terenie Leśnictwa Ustjanowa UM Ustrzyki Dolne Kolorem czerwonym przerywanym zaproponowano tymczasowe obejście zamkniętego odcinka, która pozwoli na bezpieczne kontynuowanie wycieczek i spacerów.
Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne dołoży wszelkich starań, aby zamknięty fragment szlaku przywrócić jak najszybciej do ruchu turystycznego.

Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne informuje, że od 3 lutego 2020 r. wprowadza się okresowy zakaz wstępu na fragment czerwonego szlaku turystycznego oraz gminnej ścieżki rowerowej, wyznaczonych wzdłuż wydzielenia leśnego 158 -f na terenie Leśnictw Ustjanowa (lokalizacja wg załącznika graficznego). Czasowe wyłączenie ww. szlaków spowodowane jest planowanym rozpoczęciem prac leśnych z zakresu pozyskania i zrywki drewna.

 

Źródło: UM Ustrzyki Dolne

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe