Zwycięstwo Ekoballu w Pilźnie dobrym prognostykiem na rundę wiosenną [FOTO]

• 08.03.2020, 10:03
  • PO/MR

Podziel się:

Oceń:

Zwycięstwo Ekoballu w Pilźnie dobrym prognostykiem na rundę wiosenną [FOTO] fot. fanpage Klub Sportowy Ekoball Stal Sanok
Piłkarze Geo-Eko Ekoball Stal Sanok bardzo udanie rozpoczęli rundę wiosenną rozgrywek IV ligi gr. podkarpackiej.

W sobotnie popołudnie odnieśli cenne zwycięstwo wyjazdowe w Pilźnie. Goście od początku spotkania nadają rytm wydarzeniom na murawie. Dyktują warunki, stwarzając sobie co rusz dogodne okazje bramkowe.
Na efekty przewagi sanoczan nie trzeba było długo czekać. W 27 minucie piękną bramkę z rzutu wolnego zdobywa debiutujący w zespole Kamil Jakubowski. Gospodarze wyrównują na kwadrans przed przerwą, gdy po faulu sanockiego bramkarza zamieniają jedenastkę na gola. Po przerwie inicjatywa znów po stronie przyjezdnych. W 57 minucie wychodzą oni na prowadzenie po bramce Arkadiusza Femina, który skutecznie wykańcza składną akcję gości. Wynik na 3-1 dla Ekoballu ustala w 83 minucie Damian Niemczyk po pięknym uderzeniu z bocznej strefy pola karnego.

Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo da sanoczanom wiarę we własne możliwości i udowodnią wysoką dyspozycję także w najbliższy piątek w starciu z Błękitnymi.

Legion Pilzno - Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 1-3 (1-1)