Korzystasz z komunikacji miejskiej? Teraz bilety do zakupienia wyłącznie w punktach!

  • 13.03.2020, 08:27
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Korzystasz z komunikacji miejskiej? Teraz bilety do zakupienia wyłącznie w punktach! Archiwum
Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wywołane wirusem SARS-COV-2, SPGK Sp. z o.o. w Sanoku wydało rozporządzenie dotyczące sprzedaży biletów w autobusach oraz środkach ostrożności przy korzystaniu z komunikacji miejskiej.

KOMUNIKAT:

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Sanoku informuje, że w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa od dnia 2020-03-12 zostaje wstrzymana sprzedaż biletów przez kierowców w autobusach komunikacji miejskiej. Ponadto wyznaczona zostaje strefa bezpieczeństwa, a pasażerowie nie będą mogli korzystać z wejścia i wyjścia przednimi drzwiami. Podróżni powinni zaopatrzyć się w bilety w punktach sprzedaży (kioski, biletomaty) lub dokonywać zakupu przez aplikację mobilną SkyCash. Decyzja obowiązuje do odwołania.

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe