Z OSTATNIEJ CHWILI: Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej w Sanoku [FOTO+VIDEO]

  • 19.03.2020, 11:23 (aktualizacja 28.03.2020, 00:43)
  • PO

Podziel się:

Z OSTATNIEJ CHWILI: Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej w Sanoku [FOTO+VIDEO] fot. Patryk Oberc
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Sanoku na ul. Krakowskiej. Kierujący motorowerem wjechał w tył ciężarowego mercedesa. W wyniku doznanych obrażeń kierujący jednośladem zmarł. Do zdarzenia doszło na odcinku drogi krajowej nr 28. Utrudnienia w ruchu zakończyły się około godz. 14.30.

Ulica Krakowska jest całkowicie zablokowana. Motocyklista był reanimowany na miejscu zdarzenia, w stanie krytycznym został zabrany do szpitala przez karetkę. Z wstępnych informacji wynika, że samochód ciężarowy zatrzymał się prawidłowo na czerwonym świetle, natomiast jadący skuterem wjechał w niego z impetem.

Warto nadmienić, że pierwszej pomocy poszkodowanemu, udzielił policjant ruchu drogowego, będący w tym czasie poza służbą a który najechał na zdarzenie przypadkowo jako pierwszy.


W dniu 19.03 po godz. 11:00 doszło do zdarzenia drogowego w Sanoku na ul. Krakowskiej. Kierujący skuterem marki JonWay 46-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył samochodu ciężarowego marki Mercedes kierowanego przez 56-letniego mieszkańca powiatu krośnieńskiego. Samochód Mercedes zatrzymał się na czerwonym świetle. 56-latek był trzeźwy w chwili zdarzenia. Kierowca skutera był reanimowany na miejscu w stanie ciężkim został przewieziony do sanockiego szpitala. Pomimo usilnych starań zespołu medycznego mężczyzna zmarł - relacjonuje nam asp. Izabela Rowińska-Ciępiel z KPP Sanok.

Siły i środki na miejscu zdarzenia:

2 JRG Sanok

1 ZRM

2 Patrol Policji 

PO

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)


Pozostałe