USTRZYKI DOLNE. Pomoc MGOPS dla osób objętych kwarantanną

  • 24.03.2020, 13:00
  • IR

Podziel się:

Oceń:

USTRZYKI DOLNE. Pomoc MGOPS dla osób objętych kwarantanną Archiwum
Mieszkańcy gminy Ustrzyki Dolne mogą liczyć na pomoc od Miejskiego-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w związku z zagrożeniem epidemicznym.

Szanowni Państwo, jeżeli:

  • PODLEGACIE KWARANTANNIE DOMOWEJ NAŁOŻONEJ PRZEZ INSPEKTORAT SANITARNY;
  • potrzebujecie pomocy w formie dostarczenia do domu żywności, środków czystości, leków;
  • nie macie nikogo, kto mógłby pomóc w zaistniałej sytuacji

od poniedziałku do piątku:
w godzinach od 7:30 – 15:30 pod numerem telefonu 13-461-18-68 lub
w godzinach od 7:30 – 19:00 pod numerem telefonu 535-179-888

pracownicy Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej poinstruują Państwa o rodzajach dostępnej pomocy, pomogą ją zorganizować, odpowiedzą na pytania.

Dla osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle chorych NIE PODLAGAJĄCYCH KWARANTANNIE (niezarażonych koronawirusem i nie podejrzanych o zakażenie koronawirusem) istnieje możliwość organizacji pomocy w formie zakupów produktów żywnościowych i leków.

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomiło platformę z informacjami dotyczącymi kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych. Przy użyciu platformy mogą także zgłaszać się wolontariusze chcący udzielać pomocy osobom potrzebującym.

Telefoniczne Poradnictwo Psychologiczne dla mieszkańców powiatu bieszczadzkiego uruchomione przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie:
tel. 13-471-25-32 – od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30
tel. 665-996-444 – od poniedziałku do piątku w godzinach 15:30 – 20:00

 

Źródło: Portal Gminy Ustrzyki Dolne

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe