Apel mieszkańców Sanoka i powiatu sanockiego!

  • 25.03.2020, 22:18
  • mk

Podziel się:

Oceń:

Apel mieszkańców Sanoka i powiatu sanockiego!
Publikujemy w oryginale apel jaki otrzymaliśmy.

Apel mieszkańców Sanoka i powiatu sanockiego.
Epidemia koronawirusa narasta, rząd wprowadza kolejne ograniczenia, do których MY mieszkańcy staramy się dostosowywać. W ostatnich dniach ograniczyliśmy do minimum nasze życie społeczne, jednak część z nas musi dojeżdżać do pracy, musimy iść do banku, na pocztę by np. zapłacić rachunki (dotyczy to zwłaszcza seniorów, którzy nie korzystają z bankowości elektronicznej).
W związku z powyższym liczymy na konkretne decyzje i działania naszych włodarzy - Burmistrza Miasta, Starosty, Wójtów. APELUJEMY o zarządzenie szerokiej akcji dezynfekcji miejsc użyteczności publicznej - klatek schodowych, poręczy, przystanków autobusowych, autobusów, parkomatów, bankomatów, wejść i klamek do instytucji publicznych jak banki, poczta, urzędy. Pamiętajmy nasze zdrowie o życie jest najważniejsze!
PS. Władze Egiptu zdezynfekowały nawet okolice piramid a nasze władze lokalne kiedy zamierzają podjąć jakieś decyzje?

mk

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Sanoczanin
Sanoczanin 29.03.2020, 10:13
Tak czytam te Wasze komentarze i rece opadają. Widzę że nie wiele sie zmieniło. Cymbałów, zaściankowych idiotów, kościelnych zdrajców naszwgo kraju zamiast ubywać to wzrasra.
Wiec nie dziwcie że jest jak jest. Macie co chcieliście..
Jedyne co Wam pozostało to iść się pomodlić ...o zdrowie bo o rozum za późno.
Wstyd że człowiek pochodzi z takiej ciemnoty....
Lilka
Lilka 27.03.2020, 05:43
Dokładnie, wszędzie to na świecie robią tylko nie w Polsce, w Krośnie jest to samo, powinni chodzić i dezynfekowac
Miki
Miki 26.03.2020, 22:47
Gołosowaliście na pis to teraz zycze milej zabawy
leon
leon 26.03.2020, 12:25
A tych apelujących mieszkańców to ilu jest? Mnie o zdanie nikt nie pytał a też jestem mieszkańcem.
kolejny baran spoza sanoka
kolejny baran spoza sanoka 26.03.2020, 22:55
Polecam wrócić do lekcji matematyki szkoły podstawowej. Tam sa omawiane takie zagadnienia jak zbiory, pozdbiory. W liceum też uczy się logiki. W zdaniu: "APELUJEMY o zarządzenie szerokiej akcji dezynfekcji " nie ma informacji "MY W S Z Y S C Y mieszkańcy". Ci, co to napisali sa mieszkańcami Sanoka - z Toba lub bez Ciebie, więc z logicznego punktu widzenia dopatrujesz się nieścisłości, której nie ma.
A swoja droga co miała wnieść Twoja wypowiedź?? Nie chcesz, żeby miasto zostało oczyszczone?
Lipiś
Lipiś 26.03.2020, 21:11
Przejdź po blokach i policz
Cierpliwy
Cierpliwy 26.03.2020, 11:45
Błazenada lepiej przeznaczyć te pieniądze na środki ochrony dla służby zdrowia, straży i policji oraz ludzi !
ten tez spoza sanoka
ten tez spoza sanoka 26.03.2020, 22:54
To forma prewencji. Lepiej oczyścić przestrzen publiczną, niż zarażać w niej ludzi, którzy potem pójdą na SOR i przy okazji uziemia pół personelu szpitala
A. Drwiega
A. Drwiega 26.03.2020, 10:50
Brawo, za pomysł. Jestem za..

Dziwne to wszystko
Dziwne to wszystko 26.03.2020, 10:32
A co z zakładami fryzjerskimi patrze jadąc autem na Jana Pawła II chyba z 3 otwarte. Tak naprawde idzie te pieniadze są tak ważne niz wszystkich zdrowie????? Hallo gdzie te kontrole mandaty .......
Żenada totalna ludzka głupota nie zna granic. Ciekawe czy jak by prali z armat i amunicji tez by były pootwierane i strzygli by głowy żołnierzy ..
Przez fryzjera naszybciej zarazenie jest prawdopodobne.
nie z sanoka
nie z sanoka 26.03.2020, 22:48
A byłeś fryzjera? widziałes jak pracuje? A może np. mierzy każdemu temperature na wejściu, potem spryskuje obowiązkowo łapska płynem, nakazuje zakłądać maseczki i rekawice?? TE pieniądze sa niektórym niezbędne, by:
a) zapchac kichę - osłabiony i głodny organizm jest podatny na infekcje
b) zapłacić za wode, prąd, gaz - bez tego ciężko o higiene
c) kupić środki do dezynfekcji
Mam wymieniać dalej?
Sanoczanka
Sanoczanka 27.03.2020, 16:26
Każdy radzi sobie, jak może. Tak ssię ie zastanawiam, czy ktoś kto krytykuje fryzjera pomyślał, ze jeśli ten fryzjer nie zarobi, to będzie musial otrzymac wiecej kasy z NASZYCH kieszeni na pokrycie strat? A poza tym nie ma zakazu prowadzenia takiej działalnosci, jest zakaz zgromadzeń powyżej 2 osób.
Bella
Bella 26.03.2020, 10:09
Jeśli na zdezynfekowaną powierzchnię ktoś kichnie lub dotknie jej mając coś na dłoniach to trzeba to ponownie dezynfekować więc musiało by być to robione praktycznie bez przerwy.
Jurek
Jurek 26.03.2020, 09:20
O jakiej my dezynfekcji mówimy. To są pieniądze wyrzucone w błoto. Wirus przenoszony jest najbardziej przez człowieka, a środkach trwałych szybko ginię. Kraków jako jedyne miasto to zrobił i już jest mówione, że kasa wyrzucona. Zabezpieczmy kasę na maseczki lub materiały ochrony osobistej to napewno się przyda
Emisdiakostakis
Emisdiakostakis 25.03.2020, 22:45
A co z żulami pod "Alfa" i tymi którzy od lat degustują wino z tyłu za multimedia , oni czują się uprzywilejowani i pomimo tego że każdego dnia biega za nimi Straż Miejska a czasem nawet i Policja to mają gdzieś to że #zostanwdomu bo przecież im wszystko wolno. Tak naprawdę to być może wśród tych ludzi mogą być osoby które mogą stanowić zagrożenie epidemiologiczne. Może warto przyjrzeć się temu zjawisku ?
Jp2
Jp2 27.03.2020, 09:58
Bo ciemniaku wirus to brednia jeszcze nie wiesz gdzie opozycja jak ograniczają ci prawda a soweren siedzi przed telewizorem i sra w gacie , bo widzi rząd w maskach , w maskach czy bez to zdrajcy i powinni wisieć wszyscy
Bolek
Bolek 26.03.2020, 12:27
Ci są dobrze zakonserwowani, mają dostęp do wszystkich rodzajów płynów,są lepiej zorganizowani niż włodarze Sanoka.
Aleks
Aleks 26.03.2020, 12:19
Żul jest bezdomny gdzie i do jakiego domu ma iść
Tu się puknij