Bieszczadzka wena

  • 20.07.2016, 09:42
  • Remigiusz Ogonowski

Podziel się:

Oceń:

Bieszczadzka wena Remigiusz Ogonowski
Malarstwo, rzeźba, rysunek – ten rodzaj działalności artystycznej prezentowany jest w leskiej galerii, usytuowanej w zabytkowej synagodze, która szczęśliwie przetrwała czas wojny i PRL-u.

Wakacje są przeważnie czasem urlopów, a co za tym idzie, podróży. Wybierając się w Bieszczady, warto przystanąć i odwiedzić leską galerię prezentującą niemalże każdy styl malarski. Szczególną uwagę wzbudza tematyka sakralna przedstawiona w ciekawej formie artystycznej (rzeźbie i obrazie).

Pracownica galerii twierdzi, że frekwencja mogłaby być większa, ale w porównaniu z ubiegłym rokiem, osób odwiedzających synagogę jest i tak wyraźnie więcej.

Więcej w 28 numerze Korso Gazeta Sanocka

Remigiusz Ogonowski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe