Lekarka z Podkarpacia zakażona koronawirusem. Zamknięto poradnię

  • 01.04.2020, 17:54
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Lekarka z Podkarpacia zakażona koronawirusem. Zamknięto poradnię Fot. Szpital Specjalistyczny w Jaśle U lekarki wykryto koronawirusa.
Lekarka ze Szpitala Specjalistycznego została zakażona koronawirusem. Władze placówki medycznej zamykają poradnię specjalistyczną i dezynfekują ją.

U jednej z lekarek ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle wykryto koronawirusa. Z tego powodu władze placówki medycznej zamknęły poradnię, w której pracowała kobieta. Co jednak z osobami, z którymi miała kontakt? Mają oni(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

DJ

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Beer
Beer 02.04.2020, 20:11
Główny Inspektorat Sanitarny przekazał niepokojące informacje. Rzecznik GIS Jan Bondar powiedział, że zakażonych koronawirusem jest 461 osób personelu medycznego. To blisko 20 proc. wszystkich zakażonych. Co w tej sprawie ma do powiedzenia PiS ?? Kto za to jest winien ? brak odpowiednich procedur?? a może brak kombinezonów , fartuchów ,maseczek o czym wielokrotnie mówili pracownicy służby zdrowia .

Pozostałe