Współpraca przemyskiej policji i terytorialsów

  • 07.04.2020, 08:00
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Współpraca przemyskiej policji i terytorialsów KMP Przemyśl
W miniony weekend, na przemyskich ulicach można było zobaczyć współpracę służb mundurowych. Policjanci wspólnie z żołnierzami patrolowali ulice naszego miasta.

Podczas minionego weekendu, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu w swoich działaniach, byli wspierani przez żołnierzy z 2 Kompanii Lekkiej Piechoty 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Wspólne działania polegały na patrolowaniu ulic naszego miasta oraz zorganizowaniu stałych punktów kontroli podróżnych, na głównych ciągach komunikacyjnych.

Do głównych zadań policjantów oraz żołnierzy należało sprawdzanie, czy respektowane są nowe przepisy dotyczące wprowadzonych ograniczeń w przemieszczaniu się osób. Wspólne patrole zwracały również uwagę na grupowanie się młodzieży, która w świetle obecnych obostrzeń nie może przemieszczać się bez obecności dorosłych.     

Policjanci  apelują o zdrowy rozsądek i respektowanie obowiązujących ograniczeń wynikających z § 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 31 marca 2020 r., w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe