Z REGIONU. Znaleziono pocisk artyleryjski

  • 07.04.2020, 16:38
  • IR

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Znaleziono pocisk artyleryjski KPP Ustrzyki Dolne
Pracownik drogowy, w trakcie wykonywanych prac, znalazł pocisk artyleryjski. Niewybuch znajdował się w pasie drogowym pomiędzy miejscowościami Łobozew - Teleśnica.

Tydzień temu pracownik drogowy, podczas prac ziemnych, znalazł pocisk. Meżczyzna natychmiast powiadomił Policję, a dyżurny skierował na miejsce funkcjonariuszy, w tym policyjnego pirotechnika, który zidentyfikował niebezpieczne znalezisko. Zostało ono sklasyfikowane jako pocisk artyleryjski. Ponieważ niewybuch nie zagrażał okolicznym mieszkańcom z uwagi na znaczne odległości, nie było konieczności ewakuacji. Powiadomiono Zespół Rozminowania 21 Batalionu z Rzeszowa. Saperzy zabezpieczyli niewybuch i przewieźli go na wojskowy poligon, gdzie został zneutralizowany.

Cały czas apelujemy o rozsądek w postępowaniu z tego typu znaleziskami. Zawsze należy powiadomić o nich odpowiednie służby.

Pamiętaj!
Nigdy samodzielnie nie próbuj dotykać, sprawdzać oraz przenosić tego typu znalezisk.

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe