USTRZYKI DOLNE. Nastolatki urządziły posiedzenie pomimo zakazów

  • 08.04.2020, 15:30
  • IR

Podziel się:

Oceń:

USTRZYKI DOLNE. Nastolatki urządziły posiedzenie pomimo zakazów Archiwum
Funkcjonariusze interweniowali wobec grupy młodzieży zakłócającej ciszę nocną oraz nieprzestrzegającej wytycznych związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa. Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń.

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców policjanci codziennie patrolują ulice i osiedla sprawdzając, czy lokale, które powinny być zamknięte, bądź których działanie zostało ograniczone, stosują się do zaleceń związanych z przeciwdziałaniem rozwoju epidemii koronawirusa. Mundurowi kontrolują również miejsca i obiekty, w których wcześniej można było spotkać duże grupy dzieci i młodzieży, a które teraz zostały zamknięte dla użyteczności publicznej.

W niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Ustrzykach Dolnych. Około godz. 1 w nocy mundurowi wylegitymowali tam grupę nieletnich osób. Młodzi ludzie zostali przekazani swoim opiekunom, a o całym zdarzeniu zostanie powiadomiony sąd rodzinny.


Apelujemy do wszystkich mieszkańców, aby stosowali się do zaleceń wydawanych w celu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się epidemii, aby kierowali się odpowiedzialnością i rozwagą.

IR

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta 08.04.2020, 21:58
Halo halo a jak ludzie sobie chodzą mowie to o osobach starszych chodza sobie w 3-4 osoby policja co robi? przejezdza i nawet nie reaguje...

Pozostałe