SANOK: Zmiany trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A

  • 21.04.2020, 16:30
  • IR

Podziel się:

Oceń:

SANOK: Zmiany trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A archiwum
Od 1 maja nastąpią zmiany przejazdu tras linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A.

„Gmina Miasta Sanoka uprzejmie informuje P.T. Podróżnych, że z uwagi na zły stan techniczny oraz planowaną przebudowę mostu na potoku Płowieckim nastąpi zamknięcie ruchu drogowego dla autobusów komunikacji miejskiej w ciągu drogi gminnej nr 117095, tj. ul. Głowackiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. 800-lecia. W związku z powyższym od 1.05.2020 r. do odwołania ulegają zmianie trasy przejazdu linii autobusowych Nr 7 i Nr 3A, które będą przebiegały następującymi ulicami. Szczegóły w rozwinięciu:

 

 Linia Nr 7 – WYJAZD (JANA PAWŁA II – STRÓŻOWSKA):

od ul.Kościuszki > ul.Sienkiewicza > ul.Słowackiego > ul.Jagiellońska > ul.Konarskiego > ul.800-lecia > ul.Stawiska > ul.Warzywna > ul.Stawiska > ul.Jezierskiego > ul.Konarskiego >      i dalej zgodnie z aktualnie obowiązują trasą.

 Linia 7 – POWRÓT (STRÓŻOWSKA – JANA PAWŁA II):

od ul.Jagiellońskiej > ul.Konarskiego > ul.Jezierskiego > ul.Stawiska > ul.Warzywna > ul.Stawiska > ul.800-lecia > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > ul.Grzegorza > ul.Piłsudskiego i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

Linia 3A – WYJAZD (BIAŁA GÓRA – JANA PAWŁA II – BYKOWCE):

od ul.Kościuszki > ul.Sienkiewicza > ul.Słowackiego > ul.Jagiellońska > ul.Konarskiego > ul.800-lecia > ul.Stawiska >  ul.Jezierskiego > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

Linia 3A – POWRÓT (BYKOWCE – JANA PAWŁA II – BIAŁA GÓRA):

od ul.Jagiellońskiej > ul.Konarskiego > ul.Jezierskiego > ul.Stawiska > ul.800-lecia > ul.Konarskiego > ul.Jagiellońska > ul.Grzegorza > ul.Piłsudskiego i dalej zgodnie z aktualnie obowiązującą trasą.

 

Biorąc pod uwagę powyższe, w zamian za przystanki umiejscowione przy ul.800-lecia, zostają uruchomione przystanki zastępcze w okolicy skrzyżowania ul. 800-lecia z ul. Stawiska (obok sklepu spożywczego przy ul. Stawiska). Zawiesza się ponadto funkcjonowanie przystanku autobusowego przy ul. Kościuszki (SDH) dla linii Nr 7 i dla linii Nr 3A.

 

Źródło: Oficjalna Strona Miasta Sanoka

IR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe