USTRZYKI DOLNE. Akcja "Podaruj maseczkę"

  • 23.04.2020, 10:30
  • IR

Podziel się:

Oceń:

USTRZYKI DOLNE. Akcja "Podaruj maseczkę" KPP Ustrzyki Dolne
Walka z pandemią koronawirusa, to nasza wspólna sprawa. Od kilku dni, każdy z nas wychodząc z domu, musi mieć zakryty nos i buzię. Maseczki ochronne stały się niezbędne w codziennym życiu. Policjanci i pracownicy ustrzyckiej komendy postanowili przekazać maseczki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Moczarach.

Ostatnie kilka tygodni, to trudny czas dla nas wszystkich. Tylko od naszej odpowiedzialnej postawy zależy, kiedy wrócimy do rzeczywistości, jaka była przed pandemią koronawirusa. Od 16 kwietnia obowiązuje zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Noszenie maseczek ochronnych stało się naszą codziennością. Policjanci oraz pracownicy ustrzyckiej komendy, oprócz realizacji swoich ustawowych obowiązków, postanowili czynnie włączyć się w walkę z wirusem i zostali inicjatorami akcji "Podaruj maseczkę".  

W tym celu zorganizowali zbiórkę pieniędzy, za które zakupili maseczki dla  pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Moczarach. Komendant Powiatowy Policji podinsp. Aleksander Szymaszek wręczył maseczki Dyrektorowi DPS Stanisławowi Leszedze

Domy Pomocy Społecznej, to w tej chwili miejsca szczególnie narażone na możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zarażenie nim może mieć tragiczne skutki dla osób tam przebywających, dlatego okazane wsparcie zostało bardzo serdecznie przyjęte.

IR

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe