Piłkarze Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok wracają do treningów

  • 04.05.2020, 06:30
  • MR

Podziel się:

Oceń:

Piłkarze Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok wracają do treningów fot. Fanpage Klub Sportowy Ekoball Stal Sanok.
Dzisiaj, 4 maja treningi wznawiają zawodnicy Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok.

Ma to bezpośredni związek z poluzowaniem obostrzeń przedstawionych przez polski rząd. Klub wprowadza wiele swoich zasad, wedle których będą prowadzone zajęcia z zawodnikami.

Oczywiście podstawowe będzie zachowanie bezpiecznych odległości - "dystansowania społecznego", czy ilości graczy w jednym momencie na boisku (sześciu graczy + trener w tym samym czasie).

Dodatkowo rodzice i opiekunowie zawodników nie mogą przebywać na obiekcie (nawet gdy chodzi o boiskowe trybuny).

Klub także wskazał na inne zalecenia, jakie proponuje - choćby, że każdy przynosi oznaczoną wodę (bidon) i niedostępna będzie do użytku szatnia dla zawodników.

Najistotniejsze, by jak najbardziej przestrzegać wymogów sanitarnych, a także dystansowania społecznego.

Warto skupić się na rzetelnym przestrzeganiu wprowadzonych zasad, biorąc pod uwagę, jak istotne jest to, że będzie można w końcu wrócić do treningów po tak długim czasie rozbratu z "kopaną".

MR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe