Wiki Sanok kończy sezon na szczycie klasy B. Awans do A klasy

  • 09.05.2020, 13:52
  • MR

Podziel się:

Oceń:

Wiki Sanok kończy sezon na szczycie klasy B. Awans do A klasy fot. Tomasz Sowa Sanoczanie wygrali rozgrywki B klasy i wspólnie z drugą w tabeli drużyną z Markowiec awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.
Wiki Sanok jest oficjalnie mistrzem krośnieńskiej B klasy. Według ustaleń PZPN, który przed kilkoma dniami swoją decyzją zakończył sezon rozrywkowy na wszystkich niższych szczeblach seniorskich, jak i rozgrywek młodzieżowych, sanocka drużyna wywalczyła awans do A klasy.

Ogromny sukces warto podkreślić. To drugi obok Ekoballu sanocki klub piłkarski, który dzięki pasji właściciela i zaangażowaniu zawodników i trenerów sukcesywnie pnie się do góry po szczeblach piłkarskiej hierarchii.

Sanoczanie wygrali rozgrywki B klasy i wspólnie z drugą w tabeli drużyną z Markowiec awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

Marek Biega, od lat znany i ceniony w sanockiej piłce trener, a także z pasją realizujący kolejne wytyczone cele prezes Jerzy Domaradzki zasługują na spory szacunek. Trzeba zaznaczyć, że to początek drogi. Plany sięgają dużo wyżej i dalej! 
Zawodnicy, sponsorzy i sztab szkoleniowy już dziś biorą się ostro do roboty, by przyszłe sukcesy już wkrótce mogły ujrzeć światło dzienne.
Gratulujemy całej drużynie i wierzymy, że o kolejnych sukcesach Wiki będziemy sporo pisać już wkrótce.

MR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe