Gmina Solina #WspierajMYPolskąTurystykę [VIDEO]

  • 23.05.2020, 14:39
  • MK

Podziel się:

Oceń:

Gmina Solina #WspierajMYPolskąTurystykę [VIDEO] fot. archiwum
Gmina Solina oraz GOKSiT Solina/Polańczyk pragnie serdecznie podziękować mieszkańcom i gestorom bazy noclegowej za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

To przede wszystkim dzięki Waszej odpowiedzialności i respektowaniu niezbędnych zakazów turyści wracają w Bieszczady. Dziękujemy również Polskiemu Rządowi za program 1000+ wspierający turystkę. To bardzo duża pomoc i ratunek dla wszystkich bieszczadzkich gmin, w których stanowi ona najczęstsze źródło utrzymania całych rodzin.

Dziś prezentujemy Państwu pierwszy z dwóch filmów ukazujący bogatą ofertę turystyczną. Malowniczy krajobraz oraz czyste powietrze sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Co roku dokładamy wszelkich starań, aby szlaki będące w naszym zarządzie były dobrze przygotowane na przyjazd turystów i rozbudowujemy infrastrukturę sportowo-turystyczną. Gmina Solina to kompromis pomiędzy wypoczynkiem w górach oraz nad jeziorem. Ta unikatowa cecha czyni nasz region jeszcze bardziej atrakcyjnym. 

 

MK

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe