SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Piaszczysta plaża po deszczu [FOTO+VIDEO]

  • 24.05.2020, 12:19 (aktualizacja 30.05.2020, 16:07)
  • mk

Podziel się:

Oceń:

SYGNAŁY CZYTELNIKÓW: Piaszczysta plaża po deszczu [FOTO+VIDEO] fot. Patryk Oberc
Otrzymaliśmy dzisiaj sygnał od naszego czytelnika, który zwraca uwagę na nowo powstałą piaszczystą plażę na jednym z brzegów Sanu.

Szanowna Redakcjo,

Chciałbym zwrócić uwagę na to, o czym mówili mieszkańcy Sanoka już przy pierwszych pracach nad plażą wypełnioną piaskiem na brzegu Sanu. W miejscu, gdzie zaprojektowano plażę, odkąd pamiętam (a jestem rodowitym sanoczaninem) spływała tam woda zgromadzona powyżej, a mianowicie na parkingu przy terenie zielonym, tuż obok skateparku. To żadna tajemna wiedza, że woda spływa w dół, wraz z nią spływają różnego rodzaju wycieki z zaparkowanych na parkingu pojazdów, pety, i inne zanieczyszczenia tam zgromadzone. Nie odzywałem się wcześniej, bo nic tak nie obrazuje moich słów jak przykład "na żywo", namacalny. Po opadach deszczu w nocy, stało się to co działo się zawsze, wszyscy którzy spacerowali tamtędy po deszczu znają świetnie sytuację. 
Ważną rzeczą, na którą chcę zwrócic uwagę jest fakt, że nie każdy ma świadomość, że piasek na owej plaży po deszczu się zapada. To istotna informacja dla matek z dziećmi i osób starszych. Trzeba zadbać, aby nikt sobie tam krzywdy nie zrobił zapadając się w piach. Może jakaś tabliczka ostrzegawcza? Nie wiem, ale pasuje ostrzec ludzi, bo to ważne. 

 

Sprawdziliśmy sygnał naszego czytelnika.  Pokazujemy, jak to wygląda na materiale video. My informujemy - Wy oceńcie sami. 

Tak powstawała plaża na brzegu Sanu

mk

Zdjęcia (12)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsosanockie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Joanna
Joanna 26.05.2020, 13:56
To po co dawali folie pod ten piasek..przecież będzie stała tam woda
Czytelnik
Czytelnik 25.05.2020, 17:55
Widzę, że niechciane komentarze nie są wyświetlane, czyżby cenzura????
Twój komentarz jest lepszy niz mój???
Czy to wynik smsa od dyrektora??
Czytelnik
Czytelnik 25.05.2020, 16:36
A po pierwsze: potraficie docenić działania obecnego burmistrza, jego starania???, czy tylko negowanie wszelkich jego inicjatyw wchodzi w rachubę. Nie osiągniemy zbyt wiele, skoro naszą społeczność tworzą elementy, jak autorzy powyższych komentarzach.....
antymysz
antymysz 26.05.2020, 17:37
gdyby tylko z tych jego staran cokolwiek pozytywnego dla Sanoka wyniknęło....... Obiecywał porodówkę - nie ma, obiecywał lotnisko - nie ma, obiecywał mieszkania - nie ma, a co jest w zamian? Skłócenie sie z okolicznymi wójtami (sprawa przyłączenia Bykowiec i Zahutynia), absurdalny atak na radnych (za to ze ośmielają się zadawac pytania), atak na posła (za rzekomy brak współpracy), wymieniać dalej? No racja - udało mu się pozatrudniać na stanowiskach ludzi ze swojej ekipy (TS, SPGK, UM). No i rzecz jasna - podniesc podatki i opłaty za śmieci. Brawo burmistrz!!
Czytelnik
Czytelnik 25.05.2020, 16:21
Panie " rodowity ", co z pana za lokalny patriota, skoro mając wiedzę, o tym jak kończą się opady deszczu nad brzegami Sanu, nie poinformował pan władz ???? Rozumiem, ze dopiero teraz masz pan dostęp do internetu i dopiero teraz możesz pan skomentować zaistniałą sytuację, oczywiście w taki , a nie inny sposób. Ciekawe z czego to wynika???
ŻENADA panie, ŻENADA!!!!!
xxxxxxx
xxxxxxx 26.05.2020, 17:38
a te władze to tutejsze, czy jakies oktrojowane z kosmosu że nie wiedzą jak sie koncza opady deszczu nad Sanem? Takie ciemniaki tam w UM siedza panie Czytelnik ze nic nie wiedzą?? to za co kasę biorą? za co?
Jaroooo
Jaroooo 25.05.2020, 12:22
Kto barany pieprzone chodzi po deszczu po plazy chyba tylko osły z psami zeby sie wysraly na piasku i zakopaly po sobie.
Wszystko negujecie, rodowite sanoczaninie
Parodia 😂😂😂😂😂
xxxxxxx
xxxxxxx 25.05.2020, 13:21
parodia to jest budowanie plazy w takim miejscu gdzie kazdy wie że po deszczu spływa i stoi woda z parkingu!!! ale nie nasz Wódz Tomcio, Mysza i reszta ekipy
xxx
xxx 25.05.2020, 08:13
Nasz BOB Budowniczy z Berezki. Wszystko wie najlepiej zwłaszcza o budowie basenów
Brawo
Brawo 24.05.2020, 20:52
Kolejna inwestycja i pieniądze wyrzucone w błoto!
Burmistrz nie odpuszcza
Burmistrz nie odpuszcza 24.05.2020, 14:32
rok temu zalane baseny zaraz po otwarciu, teraz zalana plaża - jeszcze przed otwarciem. To są po prostu takie jaja że Bareja sie chowa co ten ludź z Berezki wyprawia

Pozostałe